Hotel EA Crystal Palace Praha

Hotelu EA Crystal Palace Praha 11 Hotelu EA Crystal Palace Praha 12 Hotelu EA Crystal Palace Praha 13 Hotelu EA Crystal Palace Praha 14 Hotelu EA Crystal Palace Praha 15 Hotelu EA Crystal Palace Praha 16 Hotelu EA Crystal Palace Praha 17 Hotelu EA Crystal Palace Praha 18 Hotelu EA Crystal Palace Praha 19 Hotelu EA Crystal Palace Praha 20 Hotelu EA Crystal Palace Praha 21 Hotelu EA Crystal Palace Praha 22

.Moderní hotel EA Crystal Palace situovaný v malé klidné uličce v samém srdci Prahy, jen pár kroků od Václavského náměstí. Díky této výhodné poloze je hotel vyhledávaným místem pobytu nejen pro obchodní a kongresovou klientelu, ale i pro turistické pobyty.


Elegantně zařízené klimatizované pokoje v Hotelu Crystal Palace v Praze skýtají maximální komfort a jsou vybaveny TV/SAT, Pay-TV, telefony s přímou provolbou a vysokorychlostním připojením k internetu, minibary a bezpečnostními schránkami.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: ea-hotel-crystal-palace@toprague.cz
Adresa: Malá Štěpánská Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu EA Crystal Palace Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •     



  • V Hotelu EA Crystal Palace Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Hotel EA Crystal Palace ceník ubytování :
(Ceny jsou uvedeny za pokoj na noc)

CENY NA VYŽÁDÁNÍ
Více termínů ...

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:



Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.



TOPlist